Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Twin Spin

Přehrát

Recenze hry Twin Spin

Vydání hry Twin Spin od poskytovatele NetEnt představuje spojení klasického výherního ovocného automatu s výkonným moderním video automatem v MyStake Casino. Tento automat byl vydán již v prosinci 2013 a stále si udržuje svou dřívější popularitu. Každé roztočení tvoří 2 sousední válce, které jsou propojeny přítomností stejných symbolů; odtud název Twin Spin. Tyto sousední válce se navíc mohou rozšířit na trojité válce a někdy dokonce ovládnout všech 5 válců najednou. zkombinujte tuto super funkci s 243 výherními řadami, úžasnou barevnou grafikou a příjemným zvukovým doprovodem na pozadí a máte ve světě online automatů vítěze. S hrou Twin Spin zažijete krásu v jednoduchosti a čekají na vás vysoké výhry. Jedná se o hru se střední až vysokou volatilitou, ve které můžete při každém roztočení vyhrát až 1080 násobek svého vkladu. Nemusíte jezdit do kasina v Las Vegas, protože tento nádherný, neonově zbarvený výherní automat budete mít přímo v kapse! Jak už asi tušíte, hra je optimalizovaná pro všechna mobilní zařízení a tablety. společnost NetEnt vydala na začátku roku 2018 verzi Twin Spin Deluxe, ale nezdá se, že by to původní hře ubralo na popularitě.

RTP, volatilita a technické údaje slotu Twin Spin

Než se pustíme do podrobné recenze této verze od společnosti NetEnt, podívejme se na hlavní technické údaje, které je třeba znát:

  • RTP: 96,6%
  • Volatilita: středně vysoká
  • Rozložení hracího pole: 1: 5×3
  • Výherní řady: 243
  • Bonusové funkce: symboly Wild, sousední válce (Twin Reels) a rozšiřující se sousední válce (Expanding Twin Reels).
  • Sázky: 25 pencí až 125 liber
  • Maximální výhry (v mincích): 270 000

Většina výherních automatů má RTP kolem 96 %, proto se Twin Spin se svým o něco vyšším procentem výher 96,6 % umisťuje v žebříčku výherních automatů o něco výše. Termín RTP je zkratkou pro „return to player“, což je teoretické číslo, které udává, jaké procento výplat můžete od automatu očekávat v dlouhodobém horizontu.Twin Spin se také vyznačuje střední až vysokou volatilitou, takže se nedivte nestálým výkyvům vkladu na automatu. Velké výhry se k vám určitě dostanou, ale k tomu je třeba projevit zdrženlivost, trpělivost a neztrácet naději. Kromě toho nezapomeňte odpovídajícím způsobem upravit výši své sázky.

Recenze výherního automatu Twin Spin

Všimli jsme si, že se v poslední době vytvořil určitý trend, který možná odstartoval poskytovatel NetEnt. Tímto trendem máme na mysli šířící se tendenci modernizovat a vizuálně vylepšovat klasické ovocné výherní automaty. Po pravdě řečeno, nápad je to docela dobrý, protože si bere ty nejlepší prvky takříkajíc ze dvou epoch. Twin Spin je skvělým příkladem právě této modernizace výherního automatu ze staré školy: Twin Spin má 5 válců, zatímco klasické ovocné automaty mají 3 válce. Twin Spin má také 243 výherních řad, což je také jednoznačně více než u typického výherního automatu. Přesto hra přináší nostalgii díky klasickým ovocným symbolům, což z ní dělá vzrušující paradox, který zčásti přitahuje mnoho hráčů, i když si to neuvědomují. kromě velkého a šťavnatého symbolu třešně, který bohužel vyplácí extrémně málo, zde uvidíte také klasické prvky, jako jsou zvonky, sedmičky a symboly „Bar“. Diamant je mezi obvyklými symboly považován za nejlépe vyplácející: 5 takových symbolů na výherní řadě vám přinese 1000 mincí. Ve hře nenajdete žádné symboly scatter, ale je zde symbol wild, který se může objevit na válcích od 2. do 5. a zvýšit tak vaše šance na slušnou výhru. Hlavní prvek hry je vložen do každého roztočení - jedná se o funkci Twin Reels neboli sousední válce, které mají potenciál se rozšířit a převzít zbytek válců.

Bonusové funkce ve výherním automatu Twin Spin

Jak už bylo zmíněno, jedná se o jednu z těch her od NetEnt, kde „méně znamená více“, stejně jako u Starburstu. Pokud hledáte milion speciálních funkcí a bonusových her, automat Twin Spin vám pravděpodobně nebude vyhovovat. Pokud však chcete mít vše přehledné a jednoduché, pravděpodobně se vám tato hra bude líbit. Podíváme se blíže na několik důležitých funkcí, které jsou zde představeny.divoké symbolyDivoké symbolyDivoké symboly se mohou objevit na všech válcích kromě prvního a celkově se chovají jako typické divoké symboly, které nahrazují ostatní symboly tak, že zvyšují výši vašich výher.funkce Twin SpinJedná se o hlavní funkci a hlavní lákadlo hry, protože na její zobrazení nemusíte čekat. Během každého roztočení se libovolné 2 válce z 5 propojí: propojí se v tom smyslu, že na těchto válcích padnou stejné symboly. Funkce sousedních válců se může aktivovat na libovolných dvou válcích, které jsou seřazeny vedle sebe, a lokalizace sousedních válců se čas od času změní. ještě zajímavější je, že tyto dva propojené válce někdy zahrnují 3, 4 nebo dokonce 5 válců, a právě v takových chvílích můžete v tomto slotu vyhrát velké peníze. Kdy se válce rozbalí, nikdy nepředvídáte, protože vše řídí generátor náhodných čísel ve hře.

Kde začít hrát hru?

NetEnt už dlouho pracuje s komplexním systémem sázkových variací, což je jediná věc, kterou na tomto vývojáři nemáme rádi. V zásadě si zde můžete vybrat z 10 různých úrovní sázek a každá úroveň zvyšuje vaši celkovou sázku o 25 mincí. Můžete si také nastavit hodnotu mince od 0,01 do 0,50, což samozřejmě také ovlivňuje vaši celkovou sázku. pokud chcete hrát s celkovou sázkou 1 £, jednoduše zvolte úroveň sázky „2“ a hodnotu mince „0,02“. Tím získáte 50 pencí x 0,02, což odpovídá celkové sázce přesně 1 £. Jako by to bylo těžší přehlédnout, tabulka výplat zobrazuje hodnoty symbolů v mincích. Nezapomeňte, že nejlépe vyplaceným symbolem je diamant, který při získání 5 těchto symbolů na sousedních válcích vyplatí 1000 mincí. kolik vyhrajete v mincích, závisí na tom, jakou hodnotu má symbol podle výplatní tabulky, vynásobený výší sázky a počtem výskytů daného symbolu na každém válci. Tak co, už vás z toho všeho zmatku začíná bolet hlava? Nebojte se, vše vám názorně ukážeme a zjednodušíme na příkladu, jak tato matematická noční můra funguje: Řekněme, že hrajete s úrovní sázky „2“ a získáte výherní kombinaci se třemi symboly Q. Na příkladu si ukážeme, jak to funguje. Podle výplatní tabulky mají tři symboly Q hodnotu 4 mincí a tuto částku pak vynásobíte úrovní sázky „2“. Vyhráli jste tedy 4 x 2 = 8 mincí. Jak ale zjistíte, kolik jste vyhráli ve skutečných penězích?

Kde si mohu Twin Spin zahrát?

Pokud vás tato hra zaujala a po prostudování teorie se nemůžete dočkat, až se pustíte do praktické části, pak se nebojte, nebudeme vás nudit dlouhými recenzemi. Pokud si chcete vyzkoušet tuto krásnou modernizaci staré školy, můžeme vám nabídnout několik možností. Máte možnost začít hrát o skutečné peníze v některém z našich důvěryhodných kasin a také je tu možnost vyzkoušet si hrát jeho demoverzi zdarma přímo na této stránce. hraní o skutečné peníze Nejdůležitější při hraní o skutečné peníze je vaše bezpečnost, proto všechna kasina denně dvakrát kontrolujeme, abychom vám poskytli úplný přehled o tom, co nabízejí. Níže najdete náš doporučený seznam licencovaných kasin prostřednictvím odkazu, který vás zavede do horní části této stránky. Zde si také budete moci prohlédnout různé bonusové nabídky a začít hned hrát automat Twin Spin. hraní v demo verzi zdarma Možná si ještě nejste jisti, že je tento automat pro vás ten pravý, a nechcete riskovat ztrátu částek z vkladu dříve, než se vám podaří hru pochopit. Pokud se vás tento popis týká, nezoufejte: vždy si můžete vyzkoušet bezplatnou demoverzi hry, kterou jsme pro vás připravili v horní části této stránky. Stačí následovat odkaz a budete moci začít hrát demo verzi hry Twin Spin ihned a zdarma.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS