Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Thunderstruck 2

Přehrát
Thunderstruck 2 je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších výherních automatů všech dob, poprvé byl vydán v roce 2010 a okamžitě se stal hitem v MyStake Casino. Společnost Microgaming se s touto hrou skutečně trefila do černého, rychle se stala kultovní a její počty rostou dodnes. V současné době jsou automaty s tématy souvisejícími se skandinávskou mytologií velmi oblíbené a tento automat rozhodně není výjimkou. hlavní funkcí a lákadlem je funkce Velká síň roztočení a k dispozici máte také vzrušující funkci Wildstorm, která se aktivuje náhodně během hry. Jedná se jistě o důstojné pokračování původního Thunderkick, a jakmile si odemknete volná kola různých skandinávských bohů, pak už této hře těžko odoláte.

Thunderstruck 2 RTP, volatilita a technická data

Než se blíže podíváme na všechny zábavné žetony, které tento automat nabízí, prozradíme vám několik důležitých technických údajů:

 • RTP: 96,65%
 • Volatilita: HIGH
 • Hrací pole: 5x3
 • Bonusové funkce: nahrazování symbolů, roztočení zdarma, násobiče a symboly „Wild“.
 • Sázky: 0,3 až 15
 • Maximální výhry: 8000x

RTP tohoto slotu je mírně nadprůměrné, ale není to nic neobvyklého - 96,65% návratnost pro hráče znamená, že můžete očekávat, že hra bude dlouhodobě vyplácet toto procento. Podíl kasina na této hře je tedy 3,35 %, což je docela slušné. je třeba také poznamenat, že se jedná o automat s vysokou volatilitou. Díky tomu je vhodný pro většinu a při hraní se nemusíte bát příliš velkých výkyvů svého bankrollu. Hra pravidelně vyplácí slušné výhry, což vás udrží nad vodou, zatímco budete čekat na velké výhry.

Thunderstruck 2 recenze

Thunderstruck 2 je pokračováním velmi úspěšného Thunderstruck, a aniž bychom chtěli originálu z roku 2003 cokoli ubírat, musíme říct, že pokračování, které vyšlo v květnu 2010, je mnohem lepší. V mnoha ohledech se jedná o aktualizovanou verzi původní hry, která však nabízí několik zajímavých nových funkcí a umožňuje vám vyhrát neuvěřitelné množství peněz - až 2,4 milionu mincí. stále máte k dispozici 5 válců a 3 řady, ale počet výherních řad se zvýšil z 9 na 243, což jí dodává modernější vzhled videoautomatu. První Thunderstruck vypadá ve srovnání s vážnějším a těžším pokračováním poněkud křehce a kresleně. Pokračování se k tématu hodí mnohem lépe a hře založené na skandinávských bozích a mytologii dodává mystiku a zábavu. jsou zde zastoupeni všichni nejznámější skandinávští bohové, Valkýra, Loki, Odin a Thor, kteří hrají důležitou roli v bonusové funkci Hall of Spins. Symboly vytesané do kamene vypadají v této hře docela dobře, Thorovo kladivo je samozřejmě scatter a divokým symbolem je logo Thunderstruck 2. Funkce Wildstorm se během hry objevuje v náhodných časech a činí hru nepředvídatelnou a vzrušující. Získáte jedno roztočení zdarma a v tomto případě se může až 5 válců proměnit v divoké symboly. I pouhé 4 divoké symboly vám přinesou obrovskou výhru, a to jsme se ještě ani nedostali k hlavní funkci - místnosti s velkými roztočeními, o které si povíme níže.

Bonusové funkce Thunderstruck 2

Thunderstruck II má jednu hlavní funkci - je to obrovská bonusová hra s roztočeními zdarma Hall of Spins. K dispozici máte také náhodně spuštěný žeton Wildstorm, který promění náhodný počet válců v divoké symboly. Pokud se všech 5 válců promění v divoké symboly, čeká vás velká výhra. volná kola ve hře Thunderstruck 2Každý ze 4 bohů má samostatnou funkci volných kol a pro odemknutí nových bohů musíte získat vyšší úroveň. Tuto funkci aktivujete pomocí 3 nebo více symbolů Bonus Hammer a pro odemknutí dalších bohů musíte tuto funkci aktivovat určitý početkrát.

Jak hrát automat

V dnešní době je těžké najít podobné rozhraní, a ano, musíte si uvědomit, že slot Thunderstruck 2 byl vydán před více než deseti lety. Nebojte se, řekneme vám vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít hrát co nejdříve. Nováčkům doporučujeme, aby si tuto část přečetli, ale zkušení hráči ji mohou přeskočit (nebo se na ni možná jen zběžně podívat). začít doporučujeme nastavením hry kliknutím na ikonu ozubeného kola v levém rohu. Zde můžete zapnout nebo vypnout zvuk a zvolit, zda chcete zvýšit tempo hry pomocí možnosti volných kol. My vždy volíme co nejrychlejší tempo, protože je pro nás napínavější. ikonou níže se dostanete do tabulky výplat, kde získáte úplný přehled o hodnotách symbolů. Podrobné informace o hře a pravidla si můžete prohlédnout také pomocí symbolu „?“, který se nachází v levém horním rohu. Zde jsme se dozvěděli, že pro každé roztočení platí 30násobný násobek sázky, což znamená, že musíte vydělit hodnoty symbolů v tabulce výplat tímto číslem, abyste získali výhru za celkovou sázku.

Přepočet jsme pro vás provedli zde:

 • V případě kombinace 5 symbolů se symbol Wild s logem hry násobí 33,33x.
 • Scatter s Thorovým kladivem - násobí 6,66x za kombinaci 5 symbolů na libovolném místě.
 • Thor - násobí 16,66x pro kombinaci 5.
 • Odin - násobí 15x pro kombinaci 5.
 • Loki - násobí 13,33x pro kombinaci 5.
 • Valkýra - násobí 11,6x pro kombinaci 5
 • Valhalla - násobí se 10x pro kombinaci 5
 • Vikingská loď - násobí 8,33x pro kombinaci 5
 • Královské symboly - násobí 3,33x až 5x pro kombinaci 5.

Můžete také přejít doleva a přečíst si vše o bonusových funkcích hry. Nakonec je čas zvolit si sázku. To můžete provést nastavením úrovně mincí od 1 do 10 a velikosti mince od 0,01 do 20. Tím získáte sázkový rozsah od 30 do 60 £ na jedno roztočení, ale bohužel zde nemůžete nastavit funkci automatického hraní. To je vše k tomu, jak hrát Thunderstruck 2, a nyní vám řekneme, kde si tento legendární slot od Microgaming můžete zahrát.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS