Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Jammin’ Jars

Přehrát

Recenze hry Jammin' Jars

Jammin' Jars je zábavný a ovocný automat od společnosti Push Gaming, který byl vydán 14. září 2018. Čeká na vás obrovské hrací pole 8x8 plné barevných symbolů ovoce a bobulí, které vás jistě zaujmou. Tento slot v My Stake Casino je jako ovocná verze Tetrisu, pokaždé, když vytvoříte výherní shluk, symboly se zničí a uvolní místo novým symbolům padajícím shora. V tomto slotu na vás čeká také několik zajímavých funkcí, včetně bezplatných kol s divokými symboly a násobiteli. Na první pohled se může zdát, že hra je poměrně jednoduchá, ale není tomu tak, automat je velmi proměnlivý a má maximální výhru 20 000násobek vaší sázky.

Jammin' Jars RTP, volatilita a technické specifikace

Tato hra je doslova nabitá funkcemi, ale než se na ně podíváme blíže, rádi bychom se podívali na nejdůležitější technické specifikace slotu Jammin' Jars:

  • RTP: 96,83%
  • Volatilita: vysoká
  • Hrací pole: 8x8
  • Výherní řady: mechanika klastrových výher
  • Bonusové funkce: funkce Avalanche, shlukové výhry, roztočení zdarma, mega symbol (3x3), násobitel, náhodné bonusové symboly a lepkavé symboly Wild.
  • Sázky: od 0,2 do 100
  • Maximální výhry (v mincích):: 2000000

Tato hra má mírně nadprůměrné RTP, což je vždycky dobře. Návratnost pro hráče je teoretické číslo, které poskytuje informaci o tom, kolik daný automat dlouhodobě vyplatí. Samozřejmě vždy chceme, aby toto procento bylo co nejvyšší, že? Také tento automat má vysokou volatilitu. Tuto charakteristiku je důležité znát, protože přímo ovlivňuje tempo a výsledky vaší hry. Vysoká volatilita znamená velké výkyvy a s ohledem na to musíte přizpůsobit svůj bankroll a výši sázek.

Jammin' Jars recenze

Jammin' Jars připomíná ovocnou, barevnou verzi staré klasické počítačové hry Tetris. Tento automat má 8 válců a 8 řad a pro výhru musíte vytvořit shlukové kombinace alespoň 5 symbolů. Všechny výherní shluky se zničí a uvolní místo novým symbolům, které spadnou shora a vytvoří ještě více výherních shluků. kdykoli může na válce spadnout mega symbol, k dispozici máte také divoké symboly, které mohou zvýšit násobitele, což vám může přinést vysoké výhry. Tato hra má samozřejmě funkci roztočení zdarma, na válcích najdete nejrůznější druhy ovoce a bobulí, které vám budou stačit k vytvoření výherních kombinací. Pokud se vám podaří nasbírat 25 jahod, vyhrajete 100 násobek své sázky.

Bonusové funkce Jammin' Jars

V této hře je mnoho bonusových funkcí, každou z nich si podrobně probereme níže.Jam Jar's Wilds MultiplierPokud v základní hře nebo v bonusové hře s roztočeními zdarma trefíte symbol Wild, dostanete respin a symbol Wild se posune o jednu pozici dolů. To bude trvat tak dlouho, dokud z hracího pole nezmizí všechny symboly Wild.Duhová funkceDuhová funkce se aktivuje náhodně po každém prohraném roztočení. Na válcích se pak objeví symbol duhy a obrovského ovoce. Jakýkoli stejný symbol ovoce vedle tohoto mega symbolu se stane součástí výherního shluku. roztočení zdarma Jammin' JarsFunkce se aktivuje, když v jednom roztočení trefíte alespoň 3 symboly Jam Ja wild. Získáte 6 bezplatných roztočení, přičemž oceníte také výhodu 3 symbolů Wild, které tuto funkci původně aktivovaly, protože se stanou „lepkavými“ a zůstanou na svých pozicích až do konce funkce. Nové symboly Wild, které padnou během bezplatných kol, se také stanou „lepivými “Hlavní výhodou režimu bezplatných kol je, že se násobitel v případě prohry neruší. Víme, že 6 volných kol se nezdá být mnoho, ale díky funkci Avalanche může bonusové kolo trvat mnohem déle, než byste čekali.

Jammin' Jars pro smartphony a tablety

Jammin' Jars si samozřejmě můžete zahrát i na chytrém telefonu nebo tabletu. Tento slot vypadá na přenosných zařízeních skvěle. Snadno si ho zahrajete na Androidu nebo na iPhonu a iPadu. Záleží jen na vás, co vám vyhovuje nejlépe.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS