Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Columbus

Přehrát

Virtuální slot Columbus s roztočeními zdarma - zahrajte si demo na MyStake

Ve slotu Columbus se hráči seznámí s historií bohatství a zlata. Tento online slot je klasický, ale není to tak úplně jednoduché. Primitivní design skrývá bonusy, cenné dary a originální výherní prvky. Kombinace těchto prvků slibuje zajímavý a výnosný herní zážitek, pokud hrajete v MyStake Casino.

Schéma slotu Columbus je oblíbené - pět válců se třemi obrázky na každém z nich. K dispozici je deset výherních řad, na které můžete vsadit. Automat funguje na principu generátoru náhodných čísel, takže se můžete spolehnout na spravedlivé výsledky. Herní strategii je vhodné nastavit předem, proto doporučujeme před každým roztočením změnit aktivní pozice a výši sázek.

Přehled herních prvků a funkcí

Výherní automat Columbus je k dispozici na hlavní stránce online kasina Vulcan za skutečné peníze a v demo režimu. V demo režimu jsou aktivovány všechny možnosti bez výjimky, což uživatelům umožňuje nahlédnout do tabulky tipů. V tabulce je popsán účel obrázků, které jsou rozděleny do několika skupin, zejména:

  • Základní. Jedná se o oblíbené symboly, které vynášejí malé částky. Kombinace se skládají ze 3 a více obrázků.
  • Scatter symbol. Ve slotu Columbus tuto možnost splňuje obrázek měny euro. Symbol Scatter je užitečný pro získání rychlých výher a spuštění bonusových možností.
  • Scattery spouštějí bonusové válce, které stačí k tomu, abyste si zdarma navýšili svůj bankroll.

Nové doplňkové možnosti online slotů

Kromě symbolů scatter a bezplatných kol má Columbus také rizikovou hru. Rizikové kolo lze na žádost hráče otevřít na konci výherního kola. To poskytuje možnost znásobit výherní prostředky.

Hráč musí určit barvu zavřené karty v herním okně. Správný výsledek zdvojnásobí výhru. Výsledky hry není možné vypočítat, jsou zcela náhodné. Rizikovou hru doporučujeme začít, pokud je bank malý, protože neúspěch znamená, že uživatel přijde o vše, včetně tiketu z předchozí sázky.

Automat Columbus je skvělou volbou pro nezkušené hráče. Jednoduchý herní proces a známé schéma vám umožní okamžitě pochopit situaci a začít hrát. Simulátor hazardních her na portálu herní stránky MegaPari si můžete zahrát i z telefonu a atraktivní grafika zůstala zachována. Doporučujeme vám, abyste se nejprve seznámili s funkcemi virtuálního hracího automatu v demoverzi a vypracovali si nejvýhodnější strategii.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS