Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book Of Ra Deluxe

Přehrát

Licencovaný výherní automat Book Of Ra Deluxe s bonusovou hrou - hrajte o skutečné peníze na MyStake

Automat Book Of Ra Deluxe je klasický automat , ale poměrně zajímavý. Za primitivním vzhledem se skrývají bonusy, užitečné dárky a neobvyklé bonusové prvky. Kombinace těchto parametrů zajišťuje vysoce ziskovou a vzrušující dovolenou.

Automat Book Of Ra Deluxe je založen na známé struktuře s pěti válci a třemi obrázky. Počet výherních řad je 10. Online automat funguje na bázi RNG, takže se při hře v MyStake Casino můžete spolehnout na férovou hru. Doporučujeme si předem určit strategii, na jejímž základě byste měli před určitými roztočeními zvolit aktivní linie, počet a hodnotu žetonů.

Dekódování obrázků a pravidla online výherních automatů

Výherní automat Book Of Ra Deluxe je v online kasinu Vulcan k dispozici s reálnými sázkami nebo v demo režimu. V demo režimu fungují naprosto všechny možnosti bez výjimky a dále se doporučuje prohlédnout si tabulku s tipy. Tabulka ukazuje funkce herních obrázků a navrhuje rozdělení na následující typy:

  • Základní, tvoří výherní kombinace alespoň 3 obrázků a přinášejí malé výhry.
  • Symbol Scatter. Ve slotu Book Of Ra Deluxe tuto možnost přebírá symbol eura. Symbol rozptylu přijde na pomoc, abyste získali okamžité tikety a spustili bonusové možnosti.
  • Symboly scatteru aktivují kolo volných kol, které stačí k tomu, abyste si zvětšili své konto bez utrácení vlastních peněz.

Další prvky odměn simulátoru

Virtuální simulátor Book Of Ra Deluxe kromě výše uvedeného obsahuje i rizikové kolo v samostatném okně, které přinese podstatně více výher. Toto kolo lze spustit volitelně, ihned po výhře sázky. Díky rizikové hře mohou hráči zdvojnásobit výši výhry. Pravidla a podmínky pochopí i nezkušení uživatelé.

Uživatelé musí uhodnout barvu karty skryté na obrazovce. Úspěšný výsledek zdvojnásobí výhru. Výsledky úrovně se vypočítávají náhodně, takže je nelze předvídat. Zdvojnásobení úrovně je užitečné, pokud jsou výhry malé, protože chyba znamená, že hráč přijde o všechno, včetně tiketu z předchozí sázky.

Automat Book Of Ra Deluxe je nejlepší volbou pro začínající hráče. Jednoduchá hratelnost a oblíbená architektura vám umožní rychle se zorientovat a začít hrát. Virtuální slot na platformě Vulcan je k dispozici i na mobilních zařízeních a atraktivní grafika je duplicitní. Doporučujeme se nejprve seznámit s funkcemi automatu v demoverzi a stanovit si ziskovou strategii.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS